Współpraca

Projektanci, architekci, dekoratorzy wnętrz

Jesteś architektem albo projektantem i szukasz kontaktu z profesjonalnym studio dekoracji okien? Jesteś w dobrym miejscu! Dzięki współpracy z Modena Studio możesz zaoferować swoim klientom kompleksową obsługę z zakresu dekoracji okien i wnętrz, z pełnym wachlarzem dostępnym produktów. Dekoracje okienne stanowią istotny element aranżacji wnętrz, pozwalającym nadać mieszkaniu wyjątkowy charakter. Wśród naszych dostawców znajdują sie najlepsi producenci tkanin z całej Europy, przez co oferowane przez nas materiały nie tylko są najwyższej jakości ale również podążają za najnowszymi trendami home decor. Zadbaj o najwyższy poziom usług dla swoich klientów i zapewnij sobie korzystne warunki współpracy.

Chcesz nawiązać współpracę?

Jesteś zainteresowany współpracą oraz wspólnym tworzeniem zachwycających wnętrz? Masz głowę wypełnioną pomysłami i szukasz dostawców z najwyższej klasy produktami? Potrzebujesz specjalisty od dekoracji okien by dokończyć projekt?

Nasze usługi

Oferujemy kompleksową usługę dla mieszkań, apartamentów, loftów, domów, willi, rezydencji oraz hoteli i restauracji. Dekorujemy wnętrza nowoczesne, tradycyjne, oraz równie często spotykane wnętrza eklektyczne, łączące nowoczesny design z klasyką.

Nasza kompleksowa usługa dekoracji okien i dodatków obejmuje:

  • 1. Spotkanie, które, na życzenie, odbywa się u klienta lub w naszym studio. Nasz projektant, na podstawie wcześniejszego wywiadu, dopasowuje propozycję do stylu i klimatu wnętrza, ustala szczegóły dekoracji (formę, kolorystykę i rodzaj tkaniny). Staramy się zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby i gusta.
  • 2. Projekt dekoracji i wycena (w wyborze konkretnego rozwiązania pomogą liczne próbniki tkanin).
  • 3. Usługa szycia. Czas realizacji wynosi od 7 do 30 dni w zależności od zamówienia.
  • 4. Montaż dekoracji.
  • 5. Świadczymy również usługę serwisu dekoracji (demontaż, pranie chemiczne i ponowne upinanie).

Nasze studio to miejsce, gdzie powstają pomysły na wyjątkowe aranżacje wnętrz. Obserwujemy na bieżąco trendy panujące na rynku, wybierając to, co najbardziej ciekawe ale i praktyczne.
W procesie tworzenia pięknych wnętrz, aranżacje okien oraz stylowe dodatki odgrywają ważną rolę. Możemy postawić na wyraźny akcent, który nada wnętrzu oryginalny charakter, lub stworzyć subtelne tło dla innych elementów wyposażenia. Bogata paleta kolorów, kształtów i faktur naszych tkanin nada wnętrzu elegancki klimat.

MODENA STUDIO TO ROZWIĄZANIA ZARÓWNO DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH JAK I DLA FIRM

Piękne i funkcjonalne dekoracje idealnie odpowiadające wyjątkowemu charakterowi Twojego mieszkania i loftu.
Zobacz więcej
Podkreśl klasyczną elegancję swojego domu lub willi idealnie dobranymi dekoracjami okien.
Zobacz więcej
Spraw by Twoi klienci czuli się u Ciebie jak w domu dzięki dekoracjom dającym ciepło każdemu wnętrzu.
Zobacz więcej