O nas

Studio MODENA to 40 lat doświadczenia i dwa pokolenia wiedzy, gwarantujące najwyższą jakość i tradycję z najnowszymi trendami we wzornictwie i sztuce dekoracji okien oraz projektowania i szycia dodatków do Twojego wnętrza.
Od 1979 roku naszym celem jest dbałość o to, by nasze aranżacje okien i wnętrz wyróżniały się perfekcją wykonania, trafnością w doborze szczegółów oraz wyjątkowym komfortem użytkowania.

Projektujemy i szyjemy firany, zasłony, rolety rzymskie, rolety weneckie, panele, plisy oraz dobieramy i szyjemy dodatki do wnętrz jak poduchy, narzuty, obrusy, nadając wnętrzu pożądany charakter.
W ofercie posiadamy szeroki wybór tkanin dekoracyjnych, zasłonowych oraz wszelkiego rodzaju karnisze.

Dlaczego warto nam zaufać?

Indywidualne doradztwo

Spotkania, rozmowy i doradztwo w kwestii stylu, wybór materiałów, kolorów szczegółowe prace krawieckie, mnóstwo pracy ręcznej, wielokrotne prasowania, formowanie właściwych kształtów, staranne wykończenia i efekt – dzieło sztuki krawieckiej –DEKORACJA OKNA jedyna w swoim rodzaju.

Lata doświadczeń

Gruntowna wiedza w zakresie tkanin, znajomość zasad klasycznej elegancji, analiza nowych trendów i nieograniczony dostęp do najlepszych materiałów na rynku to tylko nieliczne z atutów naszego studio.

Wyjątkowe wzornictwo

Własnoręcznie zaprojektowane dekoracje Twoich okien i wnętrza, dopasowujące się do różnych nietypowych pomieszczeń, zachwycają oryginalnością i dokładnością wykonania. To gwarancja Twojego zadowolenia.